| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

ZDA- Zoboki Építésziroda

2022.09.07. 09:56

A ZDA- Zoboki Építésziroda Magyarország egyik legnagyobb, több évtizedes hazai és nemzetközi tapasztalattal rendelkező építészeti műhelye.  Sokszínűségünk kollégáink tudásában, különböző szakmai hátterében rejlik. Alkotóműhelyünkben egyaránt jelen van a speciális szaktudás és a komplex látásmód; a fiatalos lendület és a tapasztalat; a kreatív designer-szemlélet és a szigorú műszaki beállítottság. Inspirációt nemcsak egymásból, az iroda kis munkaközösségeiből, hanem a sokféle közösségi programból is meríthetünk. Szakmaiságunkat gazdag terv- könyv- és folyóirattár, a legújabb digitális technológiák és a folyamatos oktatások segítik.

Amit leendő munkatársunktól várunk:
•     építész felsőfokú végzettség
•     min. 1 év építész tervezői tapasztalat,
•     Archicad 3D magas szintű ismerete,
•     Adobe grafikai programok magas szintű ismerete,
•     precíz, alapos, önálló munkavégzés, határidők pontos tartása,
•     kreativitás, rugalmasság, alkalmazkodóképesség, csapatmunka,
•     angol középfokú nyelvismeret, kommunikáció.

Munkakörhöz tartozó feladatok:
•     építész – konstruktőri feladatok ellátása,
•     párhuzamosan több különböző projektbe való bekapcsolódás
•     digitális és nyomtatott prezentációk készítése,
•     építészeti és projektkoordinációban való adminisztrációs feladatok ellátása
•     dokumentációk készítésében való közreműködés

Amit kínálunk:
•     Hazai kisebb és nagyobb léptékű projektekben való aktív részvétel
•    Tehetséggondozási program keretében továbbképzési lehetőségek.
•    Stabil vállalati háttér
•    Kiváló munkakörülmények
•    Folyamatos szakmai fejlődés
•    Kreatív környezet, szakmai kirándulások,

Várjuk jelentkezésed (magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, csatolmány vagy link formátumban megosztott portfólióval, fizetési igénnyel és a várható kezdés időpontjával) a következő email címre: karrier@zda.hu

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.