1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

CÉH zRT.

2021.05.15. 08:45

Csapatunk, a 31 éve alapított CÉH zRt. mára Magyarország egyik vezető mérnökirodája, közel 200 fővel. Csatlakozz csapatunkhoz, ha mérnöki munkáddal Te is értéket, rendet, értékrendet szeretnél vinni a világba, egy jó közösségben! Legyél részese sikereinknek, legyél velünk sikeres!

Ha hajtottál már át a Megyeri hídon, olvastál a Rózsadombi Elysium Projekt luxus lakóingatlanról, hallottál már a hamarosan megnyíló budapesti Hard Rock Hotelről, tudod, hogy van Magyarországon Mercedes és Apollo gyár, és kutatóközpontot épít a BOSCH, akkor találkoztál már munkáinkkal, amelyen tervezőként vagy projektmenedzserként dolgoztunk. Ezek a nagy léptékű projektek megkövetelik, hogy mindig élvonalbeli módszerekkel és technológiákkal dolgozzunk, így nemzetközi BIM ISO minősítés szerint, összszakági modellbe tervezünk, alkalmazzuk a LEAN projektmenedzsmentet. Megrendelőinket pedig mind a négy fő zöld minősítés (LEED, BREEAM, DGNB, WELL) szerinti fejlesztésben tudjuk támogatni.

Leendő feladataid:
•    szerkesztői és kisebb tervezési feladatok
•    irányító építész felügyelete alatt elvégzett nagyobb léptékű tervezési feladatokban való részvétel, csapat munkában
•    BIM modell fejlesztésben való aktív közreműködés
•    részlettervek kidolgozásában történő közreműködés

Amire szükséged van:
•    építészmérnök vagy építőművész végzettség
•    építész tervező szoftverek ismerete (REVIT, ARCHICAD)
•    legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
•    csapatszellem
•    nyitottság
•    kreativitás
•    megbízhatóság

Előny lehet számodra:
•    MSc építész végzettség nappali tagozaton
•    minél több CAD- program ismeret (pl. REVIT, Photoshop)
•    magas szintű ARCHICAD 3D szoftverhasználat
•    BIM modellezési tapasztalat
•    látványtervezői gyakorlat
•    angol és/vagy német nyelvtudás

Amit mi kínálunk neked:
•    Hosszú távú lehetőség, stabil csapat
•    Folyamatos szakmai fejlődés komplex projektekben
•    Innovatív technológiák, professzionális, kulturált környezet
•    Családias, jóhangulatú légkör sok közösségi programmal
•    Sokrétű képzések
•    Nyelvtudásod fejlesztése

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület, Dió utca 3-5.

Így tudsz jelentkezni:
Önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a 00039@ceh.hrszoftver.hu  e-mail címre.

A Mozgásjavító Általános Iskola épülete // Egy Hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:36
10:30

Az Egy hely Lajta Béla egyik első, 1908-ban megvalósult nagyszabású zuglói épületének történetét mutatja be, mely korábban sokáig a Vakok Intézeteként, de átmenetileg hadi kórházként és zsidó menekültek táborhelyeként is működött. A monumentális, nyers téglatömeget sokféle, részletes motívumrendszer gazdagítja: kerítésbe komponált költemények strófái, állatfigurák, népművészeti motívumok, pásztorfaragások és életfamotívumok.

Nézőpontok/Történet

Japánkert // Egy hely + Építészfórum

2024.09.11. 11:35
10:27

Mamutfenyő, botanikus kert, szőlőültetvény, fűszernövények, sövénylabirintus, torii kapu, teaház, tórendszer, szigetek, szent hegy, japánkert. Az Egy hely a Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium zuglói tankertjét mutatja be.