| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Kínál

SPP Architecture Kft

2023.05.31. 12:56

SPP Architecture Kft. budapesti székhelyű építész irodánkba hosszú távra munkatársat keresünk projektvezető építész tervezői munkakörbe, induló munkákhoz, azonnali kezdéssel.

Elvárások

  • MSC okleveles építészmérnöki diploma
  • minimum 3-5 év építészirodában szerzett projektvezetői munkatapasztalat
  • jártasság engedélyezési és kivitelezési tervdokumentációk készítésében
  • ArchiCAD software magasszintű ismerete
  • BIM rendszerű tervezési tapasztalat
  • fiatalos, lelkes, lendületes attitűd
  • precíz, proaktív és önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny

  • látványtervező programok ismerete
  • angol nyelvtudás

Feladatkör

  • projektvezető építész munkakör
  • teljes projektek önálló koordinálása 2-3 fős csapatban
  • társtervezőkkel való kapcsolattartás

Amit kínálunk

  • professzionális munkakörnyezet a Gellért téri irodánkban
  • hosszú távú együttműködés
  • versenyképes fizetés
  • izgalmas, változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • mindennapi munkában közvetlenség, emberség

Várjuk fényképes önéletrajzodat és portfoliódat az bence.pottyondy@spparchitecture.com címre!

Nézőpontok/Történet

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.