| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás

Állás/Kínál

Aspectus Architect

2021.05.06. 11:21

Hosszú távú projektekre keresünk projektvezető építészeket és építész tervezőket Lágymányosi híd melletti IX. kerületi irodájába, azonnali kezdéssel.

Építész tervező

Feladatok:
- Építészeti tervezés (Koncepció-, engedélyezési és kiviteli tervezés)
- Építészethez kapcsolódó szakági tervezőkkel együttműködés
Elvárások:
- Építészmérnök végzettség
- Tervezésben szerzett néhány éves tapasztalat
- Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás előnyt jelent
- Építési előírások ismerete
- Engedélyezési eljárások ismerete
- Csapatjátékos attitűd
- Építész tervező program (ArchiCad) magas fokú ismerete
- BIM ismeretek előny

Projektvezető építész tervező

Feladatok:
- Építészeti tervezés és Építész tervezési munka irányítása, koncepciótól a megvalósulási tervig
- Kapcsolattartás a megbízóval, prezentációk, kooperációk
- Építészethez kapcsolódó szakági tervezők munkájának koordinációja
- Beosztott építész tervezők munkájának irányítása, felügyelete
- Eljárás a hatóságoknál
Elvárások:
- Okleveles építészmérnök végzettség
- Tervezésben szerzett min. 10 éves tapasztalat
- Vezetői képességek és csoportvezetésben szerzett tapasztalat
- Építési jogszabályok és előírások ismerete

Amit nyújtunk:
- Változatos volumenű projektek
- Tapasztalt kollégák mellett szakmai fejlődési lehetőség
- Folyamatos képzési lehetőségek biztosítása
- Magas színvonalú munkakörülmények
- Versenyképes javadalmazás, mobiltelefon
- Fiatal, dinamikus csapat, családias hangulat

A jelentkezésedet az aspectus@aspe.hu e-mail címre várjuk, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, portfólióval, fizetési igénnyel és a legkorábbi várható kezdés időpontjával.

Nézőpontok/Történet

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.