1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

Arch-Studio Kft.

2021.01.16. 14:30

Az Arch-Studio iroda tapasztalt építész projektvezető munkatársat keres. Csatlakozz hozzánk, ha szereted a változatos munkákat, nem ijedsz meg a kihívásoktól, és úgy érzed illeszkednél a csapatunkba.

SZAKMAI FELADATAID LESZNEK:
•    tervfeldolgozás vázlattervtől a kiviteli tervig (ArchiCad programban, 3D modell alapon)
•    projekt ütemterv készítése betartása és betartatása
•    tervezői művezetés
•    kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal
•    szükség szerint kooperációs egyeztetéseken, bejárásokon való részvétel

TÉGED KERESNÜK, HA:
•    tervezésben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalatod van
•    magabiztosan ismered a szükséges programokat (ArchiCAD, Photoshop)
•    szakmailag elhivatott vagy
•    önálló vagy, de tudsz csapatban dolgozni
•    képes vagy koncepcióban gondolkozni
•    nem okoz problémát a számítógép használata más irodai programoknál sem
•    jó a problémamegoldó és kommunikációs készséged
•    reatív, rugalmas, az összefüggéseket gyorsan átlátó, pozitív személyiség vagy

ELŐNYT JELENT:
•    Látványtervezési ismeretek (modellezés, utómunka)
•    B kategóriás jogosítvány

AMI MI NYÚJTUNK:
•    fiatalos, dinamikus csapat
•    változatos munkák
•    piacképes fizetés és egyéb juttatások
•    fix munkaidő
•    jó irodaközösség
•    biztos, hosszútávú munkahely

Fényképes önéletrajzodat, és portfóliódat a fizetési igény megjelölésével várjuk az allas@arch-studio.hu e-mail címre.

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.