Állás/Kínál

LIMA Design Kft.

2020.06.26. 12:18

20 éves építészeti, belsőépítészeti tervezési és kivitelezési tapasztalattal, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég, az idei évben elnyert jelentős léptékű, hosszútávú projektekben való közreműködésre keres ÉPÍTÉSZ munkatársat budapesti csapatába.

Feladatok:

• Építész tervező munkához kapcsolódó engedélyek és kiviteli tervek készítése

• Felelős tervezők munkájának segítése

• Építészeti dokumentációk elkészítése

• Tervezéshez szükséges adatok beszerzése, helyszíni adatgyűjtés

• Kapcsolattartás szakági tervezőkkel és szakhatóságokkal

• Hazai és nemzetközi építészeti projekt munkákban való közreműködés

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

• ARCHICAD program ismerete

• Felhasználói szintű számítógépes tudás

• Lojális, empatikus személyiség

• Megbízható munkavégzés

• Ügyfélkozpontú gondolkodás

• Kreativitás

• Csapatmunkában történő aktív részvétel

Amit kínálunk:

• Megbízható, stabil céges háttér

• Jelentős szakmai fejlődési lehetőség

• Nemzetközi és hazai prémium megbízások

• Fiatal, dinamikus csapat

• Piacképes juttatási csomag

A munkavégzés helye:

• Budapest

Jelentkezését kérjük a gergely@limaeurope.hu címre „ÉPÍTÉSZ” jeligére megküldeni szíveskedjenek.