| CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY | CALL FOR PAPERS: ÖN/REFLEXIÓ. Az építész szerepe | Határidő: április 7. | AZ ÉPÍTÉSZET KÖZÜGY

1/0
Hirdetés
1/0

Állás/Kínál

DAW Építész Stúdió Kft.

2022.08.11. 08:58

A DAW Építész Stúdió Kft. dinamikusan bővülő fiatalos csapatába kezdő és tapasztalt építészeket keres középület és műemlék tervezési projektekhez.

Feladatok:
-  helyszíni felmérési feladatok ellátása, valamint felmérési tervek készítése
-  engedélyezési és kiviteli tervek elkészítésében való közreműködés / önálló tervezés
-  egyéb tervdokumentációk, műleírások elkészítése
-  új építésű épületek tervezésében, valamint műemlék épületek rekonstrukcióiban való részvétel

Elvárások:
-  építészmérnöki vagy építész diploma
-  magasszintű ArchiCAD programismeret, 3D tervezés
-  engedélyezési és kiviteli terv készítésben való jártasság
-  részfeladatok önálló munkavégzése
-  csapatban való munkavégzés képessége
-  jó kommunikációs képesség
-  magyar nyelvtudás

Előny:
-  BIM tervezésben tapasztalat
-  Solibri programismeret
-  Cinema4D programismeret (modellezés és látványtervezés)
-  InDesign, Photoshop programismeret
-  tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
-  versenyképes fizetés egy megbízhatóan, stabilan működő irodában
-  teljes munkaidős állás, de megbeszélés szerint részmunkára is van lehetőség
-  a változatos projekteknek köszönhetően folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
-  kreatív, fiatalos környezet, DAW csapat, szakmai kirándulások, csapatépítők
-  akár azonnali munkakezdési lehetőség

Munkavégzés helye: 1012 Budapest, Lovas út 1.

Irodánk korábbi munkáit megtekintheted a honlapunkon: www.dawstudio.hu

Jelentkezni a CV és Portfolió elküldésével lehet a nemeth.reka@dawstudio.hu e-mail címen.

A Salgótarjáni utcai zsidó temető // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:15
9:15

Idén lesz 150 éves Budapest legkülönlegesebb zsidó temetője. Tervezett ide monumentális síremlékeket és ravatalozót Lajta Béla, és számos nagy múltú zsidó család tagjait temették itt el, melyek közül méretében kiemelkedik a Hatvany-Deutsch család mauzóleuma. A temetőt az 50-es években bezárták; különleges hangulatát az ősi motívumokat és modern formákat ötvöző síremlékek, és az azokat fokozatosan visszahódító természet dzsungele adják.

Design

Premontrei templom, Ócsa // Egy hely + Építészfórum

2024.03.20. 14:14
8:50

800 éve épült Magyarország egyik legszebb román kori erődtemploma, a premontrei bazilika. Az Egy hely új részéből többek között kiderül, hogy miként alakult a román, gótikus és barokk stíluselemeinek keveredése, és hogy milyen filmes produkciók díszleteiként szolgált.